cz | en | de | ru
jazykova agenturajazykova agentura

Kontakt

Jazyková agentura Interpret / Kontakt

Kontakty

Marek Klikar, jednatel

Tel.:475 201 537
Fax.:475 201 063
Mobil: 603 483 646
marek.klikar@agenturainterpret.cz

Ing. Hana Klikarova, kurzy, překlady

Tel.:475 201 537
Fax.:475 201 063
Mobil:731 610 440
hana.klikarova@agenturainterpret.czKde nás najdete?

mapa

Historie

Jazyková agentura Interpret vznikla v roce 1994 s původním zaměřením na tlumočnické a překladatelské služby. Zakladatelem a zároveň jediným majitelem firmy byl pan Marek Klikar. V průběhu následujících let růstu se v rámci upevňování pozice na trhu a snahy o poskytování komplexnějších služeb naše pole působnosti rozšířilo na kompletní jazykový servis včetně výuky cizích jazyků převážně pak anglického, německého a ruského. V roce 2007 firma změnila právní subjektivitu a přechází na společnost s ručením omezeným - Agentura INTERPRET, s.r.o.

Dnes mezi naši stabilní klientelu patří jak jednotlivci, tak společnosti jakými jsou například AGC Flat Glass Czech, člen skupiny AGC, CDL SYSTEM a.s., SSŽ a.s., VZP ČR, a.s., nebo Úřad městského obvodu - Ústí nad Labem město.

Tým spolupracovníků tvoří kvalitní lektoři, překladatelé a tlumočníci s praktickými zkušenostmi a náležitou kvalifikací jakož i rodilí mluvčí.

Prioritní a trvalou zásadou jazykové Agentury INTERPRET, s.r.o. je vysoká kvalita poskytovaných služeb, flexibilita a maximální spokojenost našich zákazníků.

V současné době, i vzhledem k aktuálnímu rozmístění našich klientů, působíme převážně v Severních a Středních Čechách, ale učíme také v Plzni, Hradci Králové a jiných městech.

JAZYKOVÉ KURZY

Každoročně nabízíme jazykové kurzy pro veřejnost a firemní kurzy.

PŘEKLADY

Zajišťujeme překlady textů, www prezentací a korektury rodilým mluvčím v několika jazycích.

TLUMOČENÍ

Zajišťujeme tlumočnické služby na území ČR i v zahraničí .

Copyright © 1994 - 2009 Jazyková Agentura Interpret. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil: Vítězslav Němec Vitecwebdesign.net - webesign, tvorba www